EUR
0 Items 0,00 € Cart

You have no items in your shopping cart.

Výměna

Chceme, abyste byli zcela spokojeni se svým nákupem

Prosím zkontrolujte to co nejdříve po obdržení a prosím neotvírejte příslušenství před kontrolou hlavní položku (y) pro velikost. Kde punčochy jsou součástí kostýmu, oblečení nebo spodní prádlo nastavené pak prosím neotevírejte punčochy, dokud si nejste jisti, že máte v úmyslu zachovat položky, které jsou součástí. Pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem pak budeme rádi vyměnit nebo vrátit je předmětem tohoto vrátí politiky. Volné 90-denní vrací. Vrátit něco z jakéhokoli důvodu po dobu až jednoho roku poté, co jste ho koupil. Dáme vám výměnu nebo plnou náhradu.

 

Jak vrátit zboží v ČR

1. Vyplňte formulář pro vrácení a vytisknout námětů štítek.

2. Balíček váš návrat bezpečně. Zahrnovat co nejvíce originální obal jak je to možné.

3. Vezměte ji na poštu a požádat o potvrzení o vyslání.

4. Váš návrat bude zpracován a bude vydán výměna či vrácení peněz.

 

vrací politiky

Můžete prohlédnout a vyzkoušet na zboží způsobem, který by bylo možné v obchodě. To je v pořádku, aby se pokusila kostýmy, šaty a svrchní oděv na pro velikost. Spodní prádlo položky nebo plavek může být souzen na další šatstvo.

Pokud chcete vrátit část nebo všechny své objednávky na vrácení peněz nebo výměnu nám musí oznámit do 14 dnů ode dne následujícího po doručení zásilky. Můžete nás informovat podáním žádosti o zpětný v sekci realizovaných zakázek ze svého účtu na těchto webových stránkách nebo e-mailem nebo telefonicky.

Zákazníci nemusí obdržet plnou náhradu jednou položkami intimního charakteru, např. tanga a g-řetězce nebo kompresivní výrobky, například punčochové kalhoty, punčochy a trikoty byly nošeny.

Kde punčochy jsou součástí kostýmu, oblečení nebo spodní prádlo set, možná zákazník nedostane plnou náhradu v případě, že kostým je vrácena pouze částečně. To samé platí i pro oblečení nebo spodní prádlo sady, kde byly nošené punčochy.

Položky s initimate povahy, např. tanga a g-řetězce nemůže být vrácen, jakmile hygieny pečeť bylo přerušeno. Výrobky nelze vrátit jednou opotřebovaný.

Zákazníci nemusí dostat plnou náhradu, pokud položky jsou vráceny na nás používá nebo praní, a to v původním stavu se značkami neporušené, se všemi značkami nebo zápachu (např. Parfémy nebo cigaretový kouř).

Žádáme, aby položky jsou vráceny spolu s balením svých původních výrobce, aby budoucí zákazníci získají položky jako výrobce zamýšlel.

Prosím, mějte doklad o poštovné při zaslání zboží zpět k nám. To je pro vaši vlastní bezpečnost v případě, že si zboží ztraceného v tranzitu.

 

Právo Zrušit

Máte zákonné právo zrušit svou objednávku v rámci spotřebitelských smlouvách (informace, storno a dodatečné poplatky) Regulations 2013. Navštivte naše právo zrušit stránky pro všechny podrobnosti.

 

Zásady pro vracení peněz

Za celých žádostí o pořadí návratu nebo zrušení přijatých do 14 dnů ode dne následujícího po doručení objednávky my Vám vrátíme platbu, včetně nákladů na balení a poštovné (kromě dodatečných nákladů vyplývajících pokud jste zvolili způsob doručení jiný než nejlevnější typ standardní dodávky námi nabízené). Kupující je odpovědný za náklady na vrácení objednávky položky.

Pro dílčí žádosti o pořadí zpáteční obdržené do 14 dnů ode dne po porodu budeme refundovat náklady na pořadí položek. Balení a poštovné náklady jsou nevratné. Kupující je odpovědný za náklady na vrácení objednávky položky.

Celé nebo částečné žádosti objednat návratové obdržel po 14 dnech ode dne po porodu mohou být přijaty na základě našeho uvážení a dobropis nebo výměna nabízeny. Náklady na balení a poštovné jsou nevratné a kupující je zodpovědný za výdaje související s navrácením pořadí položky.

Standardní balení a poštovné náklady na výměnné položky nebudou účtovány, pokud směnné předměty jsou následně vráceny k nám na vrácení peněz v takovém případě budou odečteny z náhrady. Expresní balení a poštovné náklady na výměnné položek musí být zaplacena předem.

 

Postup

Pokud si přejete zrušit objednávku v rámci spotřebitelských smlouvách (informace, storno a dodatečné poplatky) Regulations 2013. Podrobnosti naleznete zde.

Chcete-li podat žádost o návratu prostřednictvím této webové stránky, přihlaste se ke svému účtu, jděte na "dokončených objednávek", klikněte na "Návrat položky" vedle příslušné objednávky, vyplňte formulář a klikněte na "odeslat žádost Return". Případně kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem s vygenerovaným číslem objednávky, co byste chtěli se vrátit a proč se budete chtít vrátit.

Poté obdržíte e-mail s Return Request ID navíc pokyny, jak vrátit položky k nám.

Budeme s vámi souhlasím buď vrácení peněz, náhrada nebo výměna položky v závislosti na dostupnosti.

Prosím post vracených prvků zpět k nám bez zbytečného prodlení a v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy komunikujete váš požadavek návratu. Doporučujeme používat zaznamenané nebo skladbu a stopové poštovní metodu, která poskytuje dostatečné pojistné krytí pro hodnotu vyslán.

Po obdržení balíčku, budeme zjistit, zda je položka přijatelné pro návrat v souladu s naší politikou.

Poté, co jsme obdrželi ti vráceného zboží Vám zašleme potvrzovací e-mail a refundace bude zpracován do 7 dnů.

Náhrady budou vyplaceny zpět za použití stejných platební prostředek, který jste použili pro počáteční transakci. To může trvat i několik dalších pracovních dní pro bankovní a kreditní karty systému připíše prostředků zpět na své kreditní karty nebo bankovního účtu, jakmile jsme zpracovali vám vrátí.

V případě, že položka není přijatelné, pak se vrátíme vám ji s vysvětlením důvodů pro jeho vrácení.