EUR
0 Items 0,00 € Cart

You have no items in your shopping cart.

FAQ

Otázka: Jak mohu najít to, co jsem hledal na svých stránkách?

A: Pokud hledáte něco konkrétního na koupit-cz.com vás, zkuste zadat hledaný výraz do vyhledávacího pole umístěného v pravém horním navigačním panelu. Vyhledávací pole jsou umístěny na téměř každé stránce našeho internetového obchodu. Stačí zadat název výrobku, který hledáte, nebo zadat číslo položky, a klikněte na ikonu "Search" na pravé straně. Pokud si nejste zcela jisti, co hledáte a chcete zobrazit mnoho možností sexy, zkuste procházení kliknutím na kategorie pod vyhledávacím polem. Při klepnutí naše hlavní kategorie, bude podkategorie objeví pod každou sekci. Když najdete položku, která vás zajímá, klikněte na název nebo obrázek položky se zobrazí její detail stránku. Zde najdete více informací o položky, včetně cen, barvu a velikost.

Otázka: Jak mohu vytvořit účet?

A: Použijte odkaz "Register" v horní polovině našich webových stránkách.
Pak stačí postupovat podle pokynů pro dokončení nastavení svého účtu. Vaše osobní údaje jsou nikdy prodána jakoukoli jinou společností, a je veden zcela soukromé.

Otázka: Je můj osobní informace v bezpečí?

A: doshopping.uk.com věří v zajištění bezpečného nákupního prostředí pro všechny klienty s přísným a účinným bezpečnostním opatřením na našich stránkách. Naší zásadou je, že nebude prodávat ani jinak vyměňovat soukromé informace, jako je jméno, číslo kreditní karty nebo adresy ke třetím osobám. Používáme VeriSign SSL zpracovávat údaje o kreditní kartě.

Otázka: doshopping.uk.com přijímá kreditní karty a debetní karty?

A: Akceptujeme Visa, MasterCard, American Express, Discover kreditní a debetní karty. Vybrat, které z nich chcete použít, a potom zadat číslo kreditní karty, datum expirace a CVV kód. Zadání informace o kreditní kartě na našich stránkách je zcela bezpečný. Spojte se s naším Zásady ochrany osobních údajů pro více informací.

Otázka: Jak poznám, že moje objednávka byla umístěna?

A: Jakmile bude vaše objednávka byla umístěna obdržíte potvrzení objednávky e-mailem.

Otázka: Mohu provést změnu na svém pořadí, přidejte položku nebo provést opravu adresy?

Odpověď: Vzhledem k naší vysoké hlasitosti, všechny objednávky, které jsou úspěšně zpracovány přejít přímo do expedičního podlahu během několika minut po zadání objednávky, aby si to odeslány na vás tak rychle, jak je to možné. Jsme schopni upravit nebo zrušit objednávku poté, co byla umístěna a předán do našeho skladu. Prosím, zkontrolujte, zda jsou všechny údaje před zadáním objednávky správné.

Otázka: Bude mi e-mailem svůj sledovací číslo jednou mé objednávky lodí ven?

Odpověď: Ano, máte e-mailem vaše pořadové číslo, jakmile bude objednávka byla schválena na loď, přiděleno pořadové číslo a předán do skladu pro přepravu. Upozornění: I když vaše objednávka byla označena dodáváno a zobrazí se tato potvrzení e-mailem, nechte až na 48-72 hodin pro sledování informací bude k dispozici.

Otázka: Jak mohu zkontrolovat stav své objednávky?

A: Klikněte na odkaz na vaši stránku s potvrzením objednávky počtu aktualizováno sledovací nebo se přihlásit ke svému účtu vidět nejaktuálnější stav objednávky, nebo jednoduše kontaktujte náš zákaznický servis. Máme také živou servisního technika chatu zákazníkům v průběhu obchodní hodinu od 9 am-5pm PST časové pondělí až pátek.

Otázka: Co se stane, když jsem nedostal svůj balíček, ale sledování FedEx říká, že byla doručena?

A: Zákazníci by měli zavolat náš zákaznický servis, abychom mohli vznést nárok FedEx. To obvykle trvá 7 až 14 pracovních dní FedEx ke zpracování žádosti. Je-li reklamace schválena, zákazník si může buď získat plnou náhradu nebo Forplay může opět dodávat pořadí s podpisem povinná. Je-li pohledávka nebyla schválena společností FedEx, budou zákazníci obdrží polovinu částky objednávky jako úložiště úvěru.

Q: Zadal jsem nesprávnou adresu, co mohu udělat, aby balíček dodáván na správnou adresu?

Odpověď: Jsme schopni upravit jakýkoliv příkaz poté, co byla umístěna a poslán do našeho skladu pro přepravu. Nicméně, pokud již bylo odesláno vaše objednávka, objednávka bude se k nám vraceli jako nedoručitelná. Námořní poplatek ve výši $ 5,95 bude odečtena z výše úvěru na všech nevyzvednutých a nedoručitelné objednávek.

Otázka: Kdy bude moje objednávka dorazí?

A: Většina oblečení je na skladě a odesláno během 24 hodin, dodáno do 2-10 pracovních dnů. Obdržíte e-mail s informacemi o sledování jakmile vaše objednávka byla odeslána. Upozorňujeme, že může trvat až 24 až 48 hodin pro sledování informací bude k dispozici od lodní společnosti.

Všechny položky, které znějí "Lodě v 3-4 pracovních dní" pod Přidat do tašky přijmout dodatečné 3-4 pracovní dny opustit naše zařízení. Tyto položky nejsou k dispozici pro loď ve stejný den zadání objednávky. V případě zrychleného služby, jsou vybrány tyto položky, bude to přijde k účinnosti po 3-4 pracovních dnů ke zpracování. Prosím, prohlédněte si naši přeprava Strana pro více informací expedice.

Otázka: Jak mohu zrušit svou objednávku?

Odpověď: Jsme schopni změnit nebo zrušit objednávku poté, co byla předána do našeho skladu. Je nemožné najít jednu objednávku ze stovek, které čekají na zásilku.

Vzhledem k naší vysoké hlasitosti, všechny objednávky, které jsou úspěšně zpracovány přejít přímo do expedičního podlahu během několika minut po zadání objednávky, aby si to odeslány na vás tak rychle, jak je to možné. Jsme schopni upravit nebo zrušit objednávku poté, co byla umístěna a předán do našeho skladu. Prosím, ujistěte se, že všechny údaje jsou přesné při zadávání objednávky.

V případě, že zákazník odmítne přijmout balíček při dodání, bude zákazník obdrží obchodní kredit (menší a bez poštovného) a dalších $ 5.95 poplatek za zpáteční adresou

Pokud nejste spokojeni s objednávkou, můžete vyměnit nebo vrátit položku (pokud existuje). Naleznete v naší vrácení / výměny politiku pro další informace.

Otázka: Co když je položka koupil jsem nevejde?

A: Pokud nejste spokojeni s záchvatu položky, jste vítáni vrátit nebo vyměnit. Všechny výnosy musí obsahovat jejich originální obal a tagy. Nicméně zákazníci jsou zodpovědné za zpáteční poštovné a zajištění položky jsou zaslány zpět k nám. Jako vstřícný krok s našimi dalšími zákazníky, žádáme, aby všechny položky být zkoušen na více než vaše spodní prádlo. Budeme platit za plavbu vyměněných náhradních předmětů zpět k zákazníkovi jednou za objednávku. Pro více informací, přečtěte si celý náš návratové politiky.

Otázka: Co když se mi nelíbí položku jsem zakoupil?

A: Pokud nejste spokojeni s záchvatu položky, jste vítáni vrátit nebo vyměnit. Všechny výnosy musí obsahovat jejich originální obal a tagy. Zákazníci jsou zodpovědní za zajištění položky jsou zaslány zpět k nám. Jako vstřícný krok s našimi dalšími zákazníky, žádáme, aby všechny položky být zkoušen na více než vaše spodní prádlo. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Otázka: Jak mohu návrat?

A: Pokud byste chtěli, aby se návrat, prosím vrátit položku (y) s kopií faktury a Return Authorization Form. Vrátí mohou být zaslány na adresu uvedenou v horní části faktury. Naleznete v naší vrácení / výměny politiku pro další informace.